Конотопська міська лікарня купила дорогий дезінфекційний засіб
На Україну накочується друга хвиля епідемії COVID-19, а з нею і хвиля безконкурентних медичних закупівель. Даним фактом користуються не добросовісні розпорядники бюджетних коштів.
Конотопська міська лікарня провела спрощену закупівлю двохсот літрів дезінфекційного засобу “Бланідас Актив” в п’ятилітрових ємностях. Таким чином вийшло сорок пляшок вартістю по 2 425 грн. за одиницю.
В інтернет-магазинах дезінфекційний засіб “Бланідас Актив” можна знайти на порядок дешевше, за 1 537 грн.
![Конотопська міська лікарня купила дорогий дезінфекційний засіб 2 Конотопська міська лікарня купила дорогий дезінфекційний засіб](http://web.archive.org/web/20220325112130im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/115763598_991563354631310_3981301755656443272_n-5-840x561.jpg)
Тобто переплата на одній пляшці може становити 888 грн., а загалом по договору понад 35 тис. грн.
Також у системі прозоро проводилась закупівля, Центром первинної медико-санітарної допомоги м.Тернівки, того ж антисептику “Бланідас Актив” за 1 998 грн. і це при тому, що кількість та сума договору набагато менша.
![Конотопська міська лікарня купила дорогий дезінфекційний засіб 3 Конотопська міська лікарня купила дорогий дезінфекційний засіб](http://web.archive.org/web/20220325112130im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/%D0%90-3-678x840.jpg)
Постачальником дорогих антисептиків являється ФОП Душка Надія Володимирівна, яка проживає в селі Новомиколаївка на Дніпропетровській області. Цікаво, що всі державні контракти вона підписала на постачання медичних засобів для боротьби з COVID-19, тобто без конкуренції.