Звіти
Громадська організація “Громадський моніторинг України”, займається покращення публічності та підзвітності місцевої влади та зокрема приділяє найбільшу увагу рідній Сумській області.
![Звіти 1 Звіти](https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/8-1024x576.png)
Та має успішно реалізовані проекти та практики за час своєї діяльності, які призвели до позитивних результатів для суспільства у протидії корупції. З якими можна ознайомитися нижче за текстом.
Звіт діяльності Громадського моніторингу України за 2023 рік.