КонтрольНовиниРозслідуванняСумщина

Фірма, яка не виконує свої зобов’язання перемогла в тендері на ремонт мультифункціонального майданчика за 4,2 млн. грн.

Відділ освіти Чернеччинської сільської ради провів тендер на проведення капітального ремонту мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту в Чернеччинській загальноосвітній школі.

З ціновою пропозицією 4,2 млн. грн., переможцем закупівлі стало ТОВ “ХАРКІВСПЕЦІНВЕСТ”.

ТОВ «Харківспецінвест» зареєстроване 13 років тому. У 2014 році на його адресу Антимонопольним комітетом було винесено рішення про визнання вчинення суб’єктом господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, про що раніше писалося у «Громадському моніторингу».

З даною фірмою неодноразово виникали проблеми, так Тростянецька міська рада з січня місяця не може прийняти набагато простіший об’єкт з будівництва мультифункціонального майданчику, який має виконати «Харківспецінвест». Відділ освіти Роменської райдержадміністрації уклав договір на будівництво футбольного поля та перерахував на рахунки «Харківспецінвест» 1,4 млн. грн., а зараз не може отримати ні поле, ні гроші.

Керівник Роменської місцевої прокуратури подав позов до суду. Справу призначили до розгляду.

Також проти фірми відкрите кримінальне провадження № 42019201240000140 від 18 липня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України, – зловживання владою та службовим становищем.

Фірма, яка не виконує свої зобов’язання перемогла в тендері на ремонт мультифункціонального майданчика за 4,2 млн. грн.