КонтрольНовиниРозслідування

Для школярів області купили 15 автобусів за 27 млн. грн.

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації провів тендер на закупівлю п’ятнадцяти шкільних автобусів очікуваною вартістю 28 млн. грн.

Про дану закупівлю повідомлялось ще в червні. Тоді директорка департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова наголошувала, що загалом на область потрібно аж 52 таких автобусів. Також вона говорила, що 15 млн. грн. на 15 автобусів було виділено з державного бюджету. Проте, як бачимо фінансування було збільшено до 28 млн. грн., проте кількість автобусів так і залишилась на рівні п’ятнадцяти одиниць.

Серед 15 автобусів Департамент освіти і науки придбає один автобус для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування.

Постачальника було визначено у відкриті торги з публікацією англійською мовою. Дана процедура застосовується на великі тендери для залучення іноземних постачальників.

Звичайно ж залучити учасників із за кордону не вдалось, адже обумовленою датою постачання товару значиться 01.10.2020 року, тобто за три тижні після оголошення переможця.

Таким чином перемогу отримало ТОВ “ЛЮМІКАР”, яке пропонувало автобуси ATAMAN D093S2 виробництва АТ “Черкаський автобус”. Один такий транспортний засіб буде коштувати для бюджета 1,8 млн. грн.

Для школярів області купили 15 автобусів за 27 млн. грн.

Сама ж фірма переможець зареєстрована менше року тому в київському житловому будинку по вулиці Оноре Де Бальзака. За одинадцять місяців свого існування заробила на державних закупівлях понад 46 млн. грн.