Виявлена чергова медична закупівля з можливою переплатою

ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс» проходячи в кримінальній справі продовжує займатися підприємницькою діяльністю. 05.06.2020 р. було оголошено тендер, підписано договір і відразу його висвітлено в системі prozzoro. Закупили комплекти протиепідемічного одягу №1 на загальну суму 370  тис. грн.

Замовник: Комунальне Некомерційне Підприємство «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради не висвітлив ні якої конкретної інформації за комплекти, котрі вони закупили. В договорі про закупівлю під пунктом 1. Предмет договору, написаний тільки код предмета закупівлі.

Згідно з специфікації в договорі виходить, що лікарня закупила 1 тис. комплектів одягу протиепідемічного №1 по 370 грн.

Через пошук вдалося знайти декілька комплектів з такою назвою, але різниця в ціни виявилась в межах 50 %.

Комплекти від виробника: Технокомплекс коштують по 146.78 грн.

Їх роздрібна ціна в іншого продавця  від 229 грн.  Навіть купуючи в роздріб можна було б заощадити 141 тис. грн. бюджетних коштів.

Такі ж самі комплекти в травні закупив Охтирський міський Центр первинної – медико санітарної допомоги,  де також було виявлено завищення в ціні.

Ціна була така ж сама, але в ролі продавця виступає ФОП Наливайко Ганна Іванівна. Дуже схоже на випадковість, але мабуть це не так.

ФОП Наливайко та ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс» мають зв’язок між собою через бізнес.

Керуючим та кінцевим бенефіціаром ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс» Збукарєв Ігор Всеволодович, одночасно разом з Наливайко Г. І. вони працюють в ТОВ «СІКХ».

Спільним в них виявився номер телефону в закупівлях з Охтирським міським Центром первинної – медикосанітарної допомоги.

Номер: 066-129-7374 в одному з звітів про договір закупівлі  вказаний, як контактній номер ФОП Наливайко Г. І. 

Закуповуючи комплекти для забору крові цей же номер вказаний як контактний номер ТОВ «Медичний системний інтегральний сервіс».

Всі вони поставляють до лікарень обладнання, препарати та інше. В кримінальних судових справах вони проходять також разом. Одна з таких зареєстрована в кінці квітня.

Незважаючи на всі факти, лікарні чомусь продовжують укладають договори з підприємцями, котрі мають сумнівну репутацією. Коли на ринку є продавців з незаплямованим минулим та можуть запропонувати більш економічно вигідну пропозицію.