300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести
Паркан між дорогою та тротуаром по вулиці Героїв Сумщини на замовлення сумського департаменту інфраструктури поставили у грудні 2019 року, за 6 днів. Втім вже на початку лютого, із невідомих причин, його знесли. Таким чином бюджет громади міста Суми втратив понад 277 тисяч гривень.
Тендер на улаштування пішохідних огорож по вулиці Героїв Сумщини у грудні 2019 року оголосив департамент інфраструктури міста Суми. Підрядника традиційно обрали без конкуренції, 18 грудня уклали договір з ТОВ «Сумипродтовари», згідно з яким роботи мали б бути завершені до 24 грудня, тобто на виконання робіт фірма мала 6 днів.
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 2 паркан1.PNG](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/105585726_918369912013286_3854540904138964317_n.png)
За 277 тисяч з половиною гривень з міського бюджету компанія «Сумипродтовари» встановила близько 200 метрів огорожі між тротуарною та проїзною частинами вулиці Герої Сумщини.
Втім вже 6 лютого, пишуть місцеві ЗМІ, паркан демонтували.
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 3 300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/106078608_275268517241580_8693049707958743685_n-840x446.png)
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 4 300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/105530168_1386294681554250_1768812942565712869_n-840x483.png)
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 5 300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/106115275_398860667698141_8797259886377491826_n-840x630.jpg)
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумипродтовари» розпочала діяльність у січні 2019 року, тобто на момент укладання договору фірмі не було і року. Розмір статутного капіталу підприємства складає лише 300 гривень і податковий борг – понад 13 тисяч гривень. Основним видом діяльності є неспеціалізована оптова торгівля. Фірма зареєстрована у селі Любачеве, Сумського району.
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 6 паркан5.PNG](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/105402538_2662568844069253_1845176088030931630_n.png)
За даними сайту clarity-project, за недовгий час свого існування, ТОВ «Сумипродтовари» перемогла у 12 бюджетних закупівлях на загальну суму майже 3 мільйони 800 тисяч гривень.
![300 тисяч в нікуди – у центрі Сум встановили огорожу, аби за місяць знести 7 паркан6.PNG](http://web.archive.org/web/20200629134216im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/105924781_293074568739954_7760222957846286484_n-840x529.png)
Про діяльність цього підприємства ми вже писали.