Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата
18 квітня на майданчику Prozorro був оприлюднений звіт про укладення договору на ремонт оздоровчого табору «Зоряний», а саме на заміну обладнання, устаткування та оснащення харчоблоку. Договір був укладений між КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради, саме йому підпорядкований цей дитячий табір, та ТОВ «Ультрасервіс». Вартість робіт – 1,3 млн грн.
![Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата 2 Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата](http://web.archive.org/web/20200509171748im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/95148372_550302965621040_2910056667657797632_n.png)
Рішення про виділення коштів на табір було прийнято на сесії міськради на початку березня, загальна сума фінансування склала 2 млн грн. З них 700 тисяч спрямували на монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації.
Для ремонту харчоблоку в таборі «Зоряний» замовник обрав ТОВ «Ультрасервіс», ця фірма зареєстрована у Сумах, і розташована вона у одній з квартир житлового будинку по вулиці Металургів, 4.
![Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата 3 Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата](http://web.archive.org/web/20200509171748im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/95100662_1860012517467037_1972053153289338880_n-840x382.png)
Крім розташування у квартирі, що вже викликає ряд сумнівів, статутний капітал цієї компанії складає лише 900 грн.
![Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата 4 Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата](http://web.archive.org/web/20200509171748im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/95034759_699141950851282_8128040382920392704_n-840x460.png)
Належить ТОВ «Ультрасервіс» Лазарєву Єфрему Олександровичу. Людина з таким ім’ям на сайті Верховної ради України зазначена як помічник Народного депутата України від м. Суми Тетяни Рябухи.
![Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата 5 Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата](http://web.archive.org/web/20200509171748im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/95654794_238100704070057_2303361316980523008_n-840x453.png)
А Тетяна Рябуха, до обрання в парламент, працювала директором згаданого нами оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд». Цю інформацію можна побачити у її декларації.
![Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата 6 Оздоровчий табір «Зоряний» ремонтуватиме фірма помічника Народного депутата](http://web.archive.org/web/20200509171748im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/95215855_642594503137845_5248830801742659584_n-840x395.png)
Можна припустити, що саме цим пояснюється обрання даної фірми виконавцем робіт.