У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів
Підрядника, який реконструює частину спортивного майданчика у Зноб-Новгороді, Серединобудського району обирали шляхом проведення торгів. Але первинні пропозиції обох учасників нічим не відрізняються від остаточних. Догорів уклали з харківською фірмою, яку судять за привласнення бюджетних коштів.
Тендер на реконструкцію частини спортивного майданчику Зноб-Новгородської загальноосвітньої школи I-III ступенів під міні футбольний майданчик зі штучним покриттям оголосив місцевий відділ молоді та спорту. Очікувана вартість робіт – 1 мільйон 715 тисяч гривень. Свої пропозиції надали дві будівельні компанії, харківська ТОВ «Фірма «Колоріт-Строй» та київська ТОВ «Бік «Новобуд». Під час торгів обидва учасники не знижували ціни. Перемогу здобула компанія «Колоріт-Строй», яка погодилась реконструювати майданчик за мільйон 387 тисяч гривень.
![У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів 2 У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів](http://web.archive.org/web/20220323032901im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95173215_631863637367111_6603398856233189376_n.png)
Усі умови договору, укладеного між Зноб-Новогородський відділом молоді і спорту та підрядником, виконані, про це свідчить оприлюднений звіт. Бюджетна установа вже перерахувала компанії кошти.
6 серпня 2019 року, за два тижні до підписання договору зі Зноб-Новгородським відділом молоді і спорту, Антимонопольний комітет України наклав на будівельну фірму штраф, 25 тисяч гривень за подання недостовірної інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України.
![У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів 3 У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів](http://web.archive.org/web/20220323032901im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/94884176_1491861174307841_1033879300517920768_n-840x373.png)
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Колорит-Строй» зареєстрована у Харкові 9 років тому. Компанія надає 33 види послуг у галузі будівництва. Розмір статутного капіталу становить лише 1000 гривень.
Згідно з даними сайту clarity-project, фірма «Колорит-Строй» перемогла у 337 бюджетних закупівлях на загальну суму 200 мільйонів гривень.
![У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів 4 У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів](http://web.archive.org/web/20220323032901im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95478200_2908272875936326_4507202761334456320_n-840x400.png)
За вказаною адресою, вулиця Киргизька,19 у Харкові, розташований завод «Пром-Лідер».
![У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів 5 У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів](http://web.archive.org/web/20220323032901im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95192417_684391692325136_5357365621744992256_n-840x454.png)
Крім того, ТОВ «Фірма «Колорит-Строй» фігурує у ряді кримінальних справ.
Зокрема, до суду звернулись слідчі Харківського управління поліції, які в ході досудового розслідування з`ясували, що у 2016 році посадові особи ТОВ «Фірма «Колорит-строй», виконуючи будівельні роботи в харківській школі №171, шляхом внесення недостовірних відомостей в акти виконаних робіт, заволоділи державними грошовими коштами в сумі 4 319, 00 грн.
![У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів 6 У Зноб-Новгороді фірма, яка реконструювала спортивний майданчик вже попадалась на розтраті бюджетних коштів](http://web.archive.org/web/20220323032901im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/95529349_621190258479442_536484163079897088_n.png)
Ленінський районний суд міста Харкова також розглядає справу про завищення працівниками ТОВ «Фірма «Колорит-Строй» вартості виконаних робіт.