Ліцей “Барса” купив інтерактивні дошки переплативши третину від всієї суми
У грудні 2018 року Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю “Барса”, який знаходиться в місті Охтирка, провів закупівлю інтерактивних дошок на 63,4 тис. грн.
Постачальником цих дошок став ФОП Ткачьов Олександр Сергійович прописаний у місті Суми.
За визначену суму було куплено дві дошки Hitachi StarBoard FX-89WE2, тобто вартість одиниці товару становить 31,7 тис. грн., що набагато вище за її ринкову вартість. У мережі можна знайти аналогічний товар за 21,1 тис. грн.
![Ліцей “Барса” купив інтерактивні дошки переплативши третину від всієї суми 2 Ліцей “Барса” купив інтерактивні дошки переплативши третину від всієї суми](http://web.archive.org/web/20220323223911im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/%D0%AD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D0%9F%D0%94%D0%A4%D1%83%D0%BA%D1%801.cdr-Google-Chrome-840x542.jpg)
Таким чином сума переплати становить понад 20 тис. грн. або третину від всієї суми.