У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.
В другій половині літа Комунальне підприємство “Управління капітального будівництва” власності Шосткинської міської ради уклало договір з ФОП Федоренко Тамара Сергіївна. Згідно цього договору підрядник повинен виконати капітальний ремонт прибудинкових територій в м. Шостка (згідно Додатку).
Переглядаючи договір було виявлено ряд помилок. Печатку замовника майже не видно в документі, а те що видно розібрати неможливо. З цього випливає, що договір фактично можна вважати недійсним.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 2 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80.jpg)
Які саме роботи повинні бути проведені в звіті по договору не вказані.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 3 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220191104222146.jpg)
Сам замовник проходить за цілою низкою справ у суді. Однією з таких є кримінальна справа в якій повинні були виконати реконструкцію та капітальний ремонт в м. Шостка, але роботи по закінченню строку виконані не були.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 4 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/%D1%81%D1%83%D0%B4-%D0%9A%D0%9F-%D0%BA%D0%B0%D0%BF-%D1%80%D0%B5%D0%BC-840x423.png)
Така ж сама проблема виникла по вул. Онупрієнка.
Укладались чотири договори з Шосткинською філією ТОВ «Сігірія» на будівництво тимчасового майданчику для утримання безпритульних тварин:
- Будівництво тимчасового майданчику для утримання безпритульних тварин по вул.Онупрієнка в м.Шостка Сумської області (зовнішні мережі водопостачання та каналізації);
- Будівництво тимчасового майданчику для утримання безпритульних тварин;
- Будівництво тимчасового майданчику для утримання безпритульних тварин;
- Будівництво тимчасового майданчику для утримання безпритульних тварин.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 5 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220191014123336-840x472.jpg)
Після останньої справи в суді в котрій згадувалось ТОВ «Сігірія», через кілька місяців була зареєстрована ФОП Федоренко Тамара Сергіївна, яка на даний час відповідає за виконання капітального ремонту прибудинкових територій в м. Шостка.
За дев’ять місяців існування підприємець отримав 21-не державне замовлення загальною сумою майже 5.5 мільйонів. Всі роботи не виходять за межі Шосткинского району. Половина замовлень були від «Управління капітального будівництва» та «Управлінню житлово-комунального господарства» Шосткинської міської ради.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 6 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/21-%D0%BB%D0%BE%D1%82-840x261.jpg)
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 7 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220191104224532-840x370.jpg)
ФОП зареєстрований за місцем проживання Федоренко Т. С. місто Шостка, вул. Чернігівська, будинок 15-А, кімната 117
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 8 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220191030113110-840x239.png)
За тією ж адресою знаходиться інший ФОП.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 9 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/ffr-840x321.jpg)
Сам капітальний ремонт на даний час не проводиться. Єдине що було зроблене: це покрашені лавочки.
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 10 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/P91103-092332-840x623.jpg)
![У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн. 11 У Шостці дев’ятимісячний ФОП виконав підрядів на 5,5 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220323012727im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/P91103-093010-840x623.jpg)
З цього всього можна припустити, що Комунальне підприємство “Управління капітального будівництва” власності Шосткинської міської ради регулярно укладає договори з сумнівними підрядниками. І це завдає значну майнову шкоду як місту так і району в цілому.