КонтрольНовиниПеревіркиРозслідування

Через ненадійного підрядника в Сумській області не побудовано 6 амбулаторій

У минулому році Департамент капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації провів 8 тендерів на нове будівництво амбулаторій в сільській місцевості Сумської області.

Серед щасливчиків опинились наступі села:
– Кияниця, Сумського району;
– Коровинці, Недригайлівського району;
– Чернеча Слобода, Буринського району;
– Угроїди, Краснопільського району;
– Корабельське, Охтирського району;
– Кардашівка Охтирського району;
– Мала Павлівка, Охтирського району;
– Андріяшівка, Роменського району.

Вартість будівництва становила від 9 до 6 млн. грн.

У шести тендерах перемогу отримало ТОВ “ПРОФТ БУД СІСТЕМ” та підписало договорів на 35 млн. грн.

Фірма зареєстрована в Києві у житловому будинку по вулиці Шепелєва 6 та належить мешканцю Хмельницької області Скулинець Руслану.

Фірма бере участь у державних тендерах Сумської та Херсонської областей. За 2019 рік підписала контрактів на понад 200 млн. грн.

Проте фірма свої зобов’язання по договорах на будівництво амбулаторій так і не виконала. В тендерах було опубліковано повідомлення про розірвання контракту через відсутність дій з ліквідації недоліків на об’єкті. Більше того Департамент капітального будівництва вимагає відшкодування збитків та повернення невикористаного авансу. Наразі ведуться судові справи по вирішенню даних питань.

ТОВ “ПРОФТ БУД СІСТЕМ” є відповідачем по судових справах з Департаментом інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, з якою склалась подібна ситуація.

Департамент капітального будівництва Сумської обласної державної у цьому році провів повторні тендери на будівництво амбулаторій, які не були добудовані.

Нами було перевірено недобудовану амбулаторію в селі Червона Слобода.

Через ненадійного підрядника в Сумській області не побудовано 6 амбулаторій