Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП
Договір про капремонт дитячого майданчика «Цитадель» уклали двічі, в грудні 2019 та в березні 2020. 24-річна ФОП Марєєва двічі без конкуренції «виграла» тендер департаменту інфраструктури на ідентичну суму – майже 700 тисяч гривень.
Закупівлю на капітальний ремонт дитячого майданчика «Цитадель» між будинками 18 по вулиці Івана Сірка та будинку 7 по проспекту Лушпи департамент інфраструктури міста Суми вперше провів у грудні 2019 року. За 693 тисячі 993 гривні роботи виконала ФОП Марєєва. Угоду уклали 2 грудня 2019 року. Термін виконання робіт – 16 грудня 2019. Тобто на капітальний ремонт дитячого майданчика ФОП Марєєва мала 14 зимових днів.
![Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП 2 цитадель.PNG](http://web.archive.org/web/20220326085952im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104418933_868695246954290_2176378303825398449_n-840x485.png)
Вже за три місяці, у березні 2020 департамент оголосив ідентичну закупівлю на 693 тисячі 993 гривні. Переможця знов визначили без торгів і ним стала таж ФОП Марєєва.
![Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП 3 цитадель 0.PNG](http://web.archive.org/web/20220326085952im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104476003_874106273096529_4279581719293786815_n-840x499.png)
Взимку за вказаною адресою встановили дитячий майданчик, поруч з ним знаходився демонтований турнік з величезними бетонними брилами. Після звернення нашої організації до замовника турнік було прибрано, під майданчиком облаштували спеціальне покриття, а поруч – встановили лавки. Таким чином, встановлення нового дитячого майданчика обійшлось бюджету громади міста Суми у 1 мільйон 400 тисяч гривень.
![Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП 4 Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП](http://web.archive.org/web/20220326085952im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104146568_3690623010964743_4148866264580349829_n-840x630.jpg)
Фізична особа підприємець Марєєва Дарина Володимирівна працює в Сумах з жовтня 2017 і надає 16 видів послуг, зокрема знесення, малярні роботи, оптова торгівля, вантажний автотранспорт.
![Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП 5 цитадель 1.PNG](http://web.archive.org/web/20220326085952im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104213835_190414835679822_4997148096190824745_n.png)
Підприємниця народилась у 1995 році, на момент укладання першого договору з міською радою їй було всього 22 роки. На тепер ФОП Марєєва освоїла понад 11 мільйонів бюджетних коштів, більшість закупівель проходили без конкуренції.
![Сумська міська рада двічі оплатила капітальний ремонт дитячого майданчика 25-річній ФОП 6 цитадель 2.PNG](http://web.archive.org/web/20220326085952im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104152504_753734878703196_4927614091467640101_n-840x596.png)
У 2018 ФОП Марєєва вказувала номер телефону +38 (050) 407-30-01. Нині цим номером послуговується ТОВ «Сфера АВ», яка є фігурантом кримінальної справи про розтрату та привласнення державного майна, а засновник компанії зареєстрував ФОПи на Луганщині.
Зараз Марєєва використовує номер телефону +380509585206, ідентичний номер вказує і ФОП Біцак, який виграв тендерів на 21 мільйон гривень, 19 з них – від департаменту інфраструктури Сумської міськради. У серпні 2019 року Антимонопольний комітет України наклав на Володимира Біцака штраф, 68 тисяч гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про діяльність підприємця ми вже писали.