Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території
Капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Лесі Українки, 6 провели менш ніж за два місяці. Облаштування доріжок, тротуарів та парковки поблизу багатоповерхівки на три під’їзди обійшлось бюджету сумської громади у понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Роботи виконала фірма-фігурант кримінальної справи.
Капітальний ремонт прибудинкової території в районі житлового будинку №6 по вулиці Лесі Українки замовило Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради. Очікувана вартість робіт – понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. Підрядника обрали без конкуренції, і вже в день оприлюднення закупівлі підписали з ним контракт на вказану суму. Договір укладено 5 листопада 2019 року, на виконання робіт у підрядника – менше двох місяців, до 31 грудня 2019 року.
![Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території 2 Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території](http://web.archive.org/web/20220323231030im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/103863335_716732372395252_2601743116907050710_n.png)
Зараз поблизу будинку №6 по вулиці Лесі Українки фактично проведений ремонт прибудинкової території, на пішохідних доріжках вкладена тротуарна плитка, облаштовані місця для паркування, встановлені лавки. Поруч – купа уламків старого асфальту зі сміттям.
![Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території 3 Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території](http://web.archive.org/web/20220323231030im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/103775836_288806878912967_2500086614700813132_n.jpg)
Роботи з капітального ремонту прибудинкової території виконувало товариство з обмеженою відповідальністю «Брук Буд». Компанія зареєстрована 27 травня 2016 році на проспекті Чугуївському 11, кв. 1. Тобто будівельна фірма здійснює діяльність у квартирі сумської багатоповерхівки. Статутний капітал ТОВ складає всього 1 тисячу гривень.
![Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території 4 Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території](http://web.archive.org/web/20220323231030im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/103969510_2684094171914820_928380162127541219_n-840x506.png)
Крім того, ТОВ «Брук Буд» фігурує у кримінальній справі про привласнення бюджетних коштів при виконанні робіт з замощення тротуарною плиткою проїздів СОЦ «Універ» Сумського державного університету.
![Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території 5 Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території](http://web.archive.org/web/20220323231030im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104156374_562443188031627_6237899989394492246_n-840x585.png)
За даними сайту clarity-project ТОВ «Брук Буд» брав участь у 21 бюджетній закупівлі, у 21 і переміг. Усі договори, на 20 мільйонів 800 тисяч гривень, укладені з Управлінням капітального будівництва Сумської міської ради, 19 з них – без конкуренції.
![Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території 6 Старий брухт на новій плитці. У Сумах продовжують ремонтувати прибудинкові території](http://web.archive.org/web/20220323231030im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104170228_2476224016010099_4381931917709125271_n-840x387.png)
Засновник і керівник компанії, Олексій Сисоєв керує також приватним підприємством «КФ Консалтинг» , ТОВ «Зеніт Брук» та має ФОП . Разом з «Брук Будом» ці компанії отримали від міського управління капітального будівництва 255 мільйонів гривень.