Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі
Боромлянська амбулаторія заплатила понад 740 тисяч гривень за поточний ремонт приміщення. Ні терміни виконання робіт, ні їх обсяги – невідомі, оскільки укладений між медичною установою та підрядником договір неоприлюднено. Обрана без конкуренції фірма займається оптовою торгівлею.
![Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі 2 Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі](http://web.archive.org/web/20220329031919im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100495145_1124756824561160_6525593487851651072_n.png)
Комунальне некомерційне підприємство Боромлянської сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини села Боромля» замовило виконання поточного ремонту приміщення у листопаді 2019 року. 14 листопада Амбулаторія та товариство з обмеженою відповідальністю «Алюмпластсервіс» уклали договір, текст якого – не оприлюднили. Тож з’ясувати наскільки якість будівельних робіт відповідає вимогам і чи виконані умови договору – неможливо. Вартість будівельних робіт – понад 740 тисяч гривень.
![Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі 3 Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі](http://web.archive.org/web/20220329031919im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100616174_281594246327646_1250787342378074112_n-840x630.jpg)
ТОВ «Алюмпластсервіс» зареєстроване у 2005 році. Основний вид діяльності підприємства – неспеціалізована оптова торгівля.
За вказаною адресою, проспект Лушпи, 54 розміщені поліклініка, аптека, спортивна зала, кілька магазинів. Вивіски ТОВ «Алюмпластсервіс» на фасаді будівлі – немає.
![Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі 4 Будівельні роботи у Боромлянській амбулаторії виконала фірма, яка спеціалізується на оптовій торгівлі](http://web.archive.org/web/20220329031919im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100475900_262461648290177_8917229181767516160_n-840x630.jpg)
Фірма брала участь у 16 бюджетних закупівлях, у всіх 16 – перемогла. До слова, усі договори були укладені без конкуренції. Загалом ТОВ «Алюмпластсервіс» освоїло майже 4 мільйони 200 тисяч гривень коштів з бюджету.