У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком

На початку осені 2019 р. «Управління капітального будівництва»  Шосткинської міської ради підписало договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Дінастія».

Предметом договору є «Капітальний ремонт прибудинкових територій м. Шостка Сумської області. Відновлення елементів благоустрою (покриття проїздів) по вулиці Свободи, 24 в м. Шостка Сумської області». 

Вартість робіт оцінили приблизно в 160 тис. гривень. 

Через три дні після підписання договору всю суму перевели на рахунок підрядника.

Згідно договору ремонт повинен бути виконаний до 31 грудня 2019 р. включно.

У зв’язку з відсутністю додатків до договору, достеменно невідомо у яких об’ємах мав би бути виконаний ремонт. Проте при огляді місця ремонту видно, що більша частина проїзду залишилась не відремонтована, покрити лише бічну частину вздовж будинку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Дінастія»  зареєстроване вже вісім років.

Отримувати державні замовлення почав з 2017 р.

І досить успішно. В 2019 р. їх загальна сума сягнула 50 млн. гривень. І всі лише в Сумській області.

Майже половина з них від «Управляння капітального будівництва» Шосткинської міської ради.

В тому ж році посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Дінастія» були запідозрені в підробленні документів та розкраданні бюджетних коштів.

За пів року до цього була ще одна кримінальна справа. Теж через розкрадання бюджетних коштів. Цього разу під підозру разом потрапили кілька організацій  з «Управлінням капітального будівництва» Шосткинської міської ради.

Related posts