У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком
На початку осені 2019 р. «Управління капітального будівництва» Шосткинської міської ради підписало договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Дінастія».
Предметом договору є «Капітальний ремонт прибудинкових територій м. Шостка Сумської області. Відновлення елементів благоустрою (покриття проїздів) по вулиці Свободи, 24 в м. Шостка Сумської області».
Вартість робіт оцінили приблизно в 160 тис. гривень.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 2 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308160449-840x486.jpg)
Через три дні після підписання договору всю суму перевели на рахунок підрядника.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 3 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-840x548.jpg)
Згідно договору ремонт повинен бути виконаний до 31 грудня 2019 р. включно.
У зв’язку з відсутністю додатків до договору, достеменно невідомо у яких об’ємах мав би бути виконаний ремонт. Проте при огляді місця ремонту видно, що більша частина проїзду залишилась не відремонтована, покрити лише бічну частину вздовж будинку.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 4 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/P00303-095824-623x840.jpg)
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Дінастія» зареєстроване вже вісім років.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 5 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308170501-840x504.jpg)
Отримувати державні замовлення почав з 2017 р.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 6 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/%D1%82%D0%B5%D0%BD.-840x295.jpg)
І досить успішно. В 2019 р. їх загальна сума сягнула 50 млн. гривень. І всі лише в Сумській області.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 7 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308171122-840x278.jpg)
Майже половина з них від «Управляння капітального будівництва» Шосткинської міської ради.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 8 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308171554-840x247.jpg)
В тому ж році посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Дінастія» були запідозрені в підробленні документів та розкраданні бюджетних коштів.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 9 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308172943-840x492.jpg)
За пів року до цього була ще одна кримінальна справа. Теж через розкрадання бюджетних коштів. Цього разу під підозру разом потрапили кілька організацій з «Управлінням капітального будівництва» Шосткинської міської ради.
![У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком 10 У Шостці замість асфальтування проїзду було зроблено лише підмостку під будинком](http://web.archive.org/web/20220324032136im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200308175912-840x494.jpg)