Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради
Між приватним підприємством «Шляховик – Шостка» та підприємством комунальної власності Шосткинської міської ради «Управління капітального будівництва» укладено договір на суму майже 200 тис. грн.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 2 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205203149.jpg)
Згідно договору до кінця 2019 р. підрядник повинен відремонтувати тротуар в м. Шостка по вул. Горького, 1-7.
Дивним є пункт договору 1.3. В котрому вказано що, істотною умовою договору є можливість зменшення замовником обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків. Адже перед початком будь-яких робіт розробляється кошторисна документація. Кошторисна документація відображає вартісну оцінку, що здійснюється на кожному етапі роботи над проектом. Загальна сума грошових коштів, необхідних для будівництва згідно з проектними матеріалами, становить кошторисну вартість будівництва.
Все це виглядає несерйозно, оскільки це звітування про укладений договір. І ціна за роботу вирішується відразу.
Підприємство – підрядник зареєстроване вже десять років та кожен рік збільшує свої прибутки.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 3 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200128154054-1-840x386.jpg)
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 4 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200202193001-1-840x385.jpg)
Директор підприємства Тевосян Рафаель Вачиков.
Роботи по договору виконані.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 5 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/P00204-100850-623x840.jpg)
По факту тротуарна плитка викладена за адресою вул. Горького, 1-6. А дім за адресою вул. Горького, 7 залишився зі старим тротуаром.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 6 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/P00204-101620-623x840.jpg)
Пізніше виявилось що тротуар по цій вулиці вже ремонтували кілька разів.
Спочатку відремонтувало приватне підприємство «Інвестрембуд» за 125 тис. грн. Оприлюднили договір 30 липня 2018 р. Замовник: Управління житлового-комунального господарства Шосткинської міської ради.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 7 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205214006.jpg)
Потім приватне підприємство «Шляховик-Шостка» майже за 500 тис. грн. Замовник: «Управління капітального будівництва» Шосткинської міської ради.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 8 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205215058.jpg)
Цей договір оприлюднили 22 серпня 2019 р. Через місяць після того, як вже уклали договір на ремонт тротуару за адресою вул. Горького, 1-7 24 липня 2019 р.
Ці два замовника знаходяться у підпорядкуванні Шосткинської міської ради.
А от директором цих двох підрядників колись був Тевосян Вачик Мангасарович. В миулому депутат Шосткинської міської ради. Котрий є батьком Тевосян Рафаелья Вачикова, на даний момент директора приватного підприємства «Шляховик – Шостка»
Як виявилось це не всі підприємства в роботі яких приймав участь депутат. Всього їх чотири. Двоє на даний момент не працюють.
Двоє інших за останні чотири роки отримали замовлень майже на 50 млн. грн.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 9 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205224210-840x304.jpg)
Замовників лише п’ятнадцять, і всі знаходяться на території Сумської області.
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 10 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205223516-840x471.jpg)
![Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради 11 Ремонт тротуару в Шостці вивів на екс-депутата міської ради](http://web.archive.org/web/20220323042052im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/UC-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%8220200205223338-840x354.jpg)