В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт
Компанія ТОВ «Сумибудхолд-1» була зареєстрована лише 13 лютого 2019 року. Але буквально з моменту своєї реєстрації фірма почала отримувати великі замовлення без конкуренції.
Офіційна дата реєстрації ТОВ «Сумибудхолд-1» – 13 лютого 2019 року. Вже через місяць, 18 березня 2019 року, фірма отримала перші 2 контракти на загальну суму майже 400 тис. грн. Замовник виступило Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради, яке замовило без відкритих торгів напряму у щойно створеної фірми ремонт ливневої каналізації.
При цьому вже в день підписання договору (18 березня) замовник також підписав перший акт виконаних робіт №1/17 на суму 74 тис. грн.
![В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт 2 В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт](http://web.archive.org/web/20220327125910im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B42-840x661.jpg)
Як компанія встигла так швидко розпочати виконання робіт – залишається лише здогадуватись.
В травні те ж Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради підписує новий контракт з ТОВ «Сумибудхолд-1» на 1,25 млн. грн. на ремонт каналізаційного колектору по вул. Соборній.
При цьому закупівля проводиться знову за неконкурентною процедурою, без проведення відкритих торгів. Обґрунтуванням застосування неконкурентної процедури стала «нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, яка унеможливлює дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам».
Підтвердження наявності «надзвичайної ситуації» став протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Роменської міської ради.
![В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт 3 В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт](http://web.archive.org/web/20220327125910im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B423-1-829x840.jpg)
Згідно дефектного акту загалом планується промити 300 метрів каналізаційного колектору, попередньо знявши асфальт і грунт та наново засипати грунт і покласти асфальт. При цьому 2 387 тон грунту планується вивезти на відстань до 10 км.
![В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт 4 В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт](http://web.archive.org/web/20220327125910im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B4234.jpg)
В травні іще один замовник – Відділ освіти Роменської міської ради також підписав з ТОВ «Сумибудхолд-1» контракт на ремонт системи опалення дошкільного навчального закладу №10 «Казка», на суму 393 тис. грн. Ну і не складно здогадатися, що ця закупівля також відбувалася напряму, без конкурентів.
Власником ТОВ «Сумибудхолд-1» є мешканка Сум Олена Лінченко. Директором фірми є Олександ Лінченко.
Офіційна адреса реєстрації ТОВ «Сумибудхолд-1» – м. Суми вул. Малиновського, 12. За цією адресою зареєстровані іще 52 компанії.
![В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт 5 В Ромнах у «фірми-одноденки» замовили на 2 мільйони ремонтних робіт](http://web.archive.org/web/20220327125910im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B4-818x840.jpg)