Фірма абияк уклала бруківку в Шостці

В кінці жовтня 2019 року «Управління капітального будівництва» Шосткинської міської ради оприлюднило закупівлю  на предмет: «Капітальний ремонт вулиць м. Шостка Сумської області. Відновлення елементів благоустрою (покриття тротуару) по вул. Грушевського від будинку №1 до будинку №5». 

Тобто з назви договору випливає, що підрядник повинен відновити (покрити) тротуар приблизно за таким маршрутом.

Суму робіт оцінили в 140 тис. грн.. Виконати їх повинно приватне підприємство «Шляховик – Шостка» до 31. 12. 2019 р.

З договору не зрозуміло яка саме сторона закуповує матеріали для робіт. 

Крім цього у звіті про укладений договір немає додатків, тому достеменне невідомо в яких об’ємах мають бути виконані роботи. 

Порахувавши відстань від початку вулиці до будинку №5 та перерахувавши з вартістю, котра вказана в догові,  вийшло приблизно 500 грн. за метр тротуарного покриття. Котре як виявилось відремонтоване лише з одної сторони дороги  і тільки до будинку №3.

Крім цього всього при укладанні тротуарної плитки було недодержано технологію робіт.  Між викладеною плиткою видніються пустоти. Лише місцями шви частково заповнені.

По технології всі шви повинні бути заповнені спеціальною сумішшю. Інакше покриття почне руйнуватися.

Вже через три дні після підписання договору ремонтні роботи були повністю оплачені.

Того ж дня між двома сторонами був підписаний ще один договір: «Реконструкція тротуарів в м. Шостка Сумської області. Відновлення елементів благоустрою (покриття тротуару) по вул. Грушевського»

Ця закупівля була оплачена майже через пів місяця після укладення договору, але ніякого ремонту по вулиці не було знайдено. 

Функціонує підприємство уже більше десяти років. Його керівником є Тевосян Рафаель Вачиков. Син колишнього депутата міста. 

Приватне підприємство «Шляховик  – Шостка» стало найбільш затребуване в «Управління капітального будівництва» Шосткинської міської ради за останні кілька років. 

З 2016 року у них кожного року стрімко почала зростати виручки та кількість державних закупівель.

Related posts