Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги, порушивши процедуру, накупив медичної продукції на 1,2 млн. грн.
Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів закупівлю медичних матеріалів для боротьби з COVID-19 на 1,2 млн. грн.
За цю суму було придбано:
– дезінфікаційні матеріали;
– пульсометри;
– обладнання для анестезії та реанімації;
– маски медичні та кисневі;
– рукавички одноразові.
Вся продукція була закуплена без конкуренції в одного постачальника ФОП МЕЛЬНИК ГЕННАДІЙ ЮРІЙОВИЧ., який мешкає в місті Суми. У підприємця аж 29 видів діяльності, серед яких: торгівля фарфором, комп’ютерами, зерном, діяльність туристичних агенств та інше. Відповідно постачає різноманітну продукцію, від сіна для кінної ДЮСШ до медичних матеріалів.
![Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги, порушивши процедуру, накупив медичної продукції на 1,2 млн. грн. 2 Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги, порушивши процедуру, накупив медичної продукції на 1,2 млн. грн.](http://web.archive.org/web/20220322172049im_/https://gromo.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/14103-7.jpg)
Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провів 5 окремих закупівель, проте підписав тільки один договір, що можна було б зробити тільки за умови проведення мультилотової закупівлі, а в такому випадку має бути підписано 5 окремих договорів. Таким чином замовник порушив законодавство України у частині публічних закупівель.