Онлайн-круглий стіл присвячений питанням: підвищення якості публічних закупівель в діяльності Сумської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, Департамент капітального будівництва, Департамент розвитку інфраструктури та ДП “Дороги Сумщини”.

еєстрація : https://forms.gle/fzD6TGVRRbka3AgH6
За участі представників Сумської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, Департамент капітального будівництва, Департамент розвитку інфраструктури та ДП “Дороги Сумщини”.

Запрошуємо долучитись до онлайн-круглого столу представників громадянського суспільства, а також небайдужих городян, зацікавлених у покращенні міста.
🗓 Коли: у вівторок 15 жовтня 2020 року
⏰ О котрій: з 14:00 -14:45.
🗒 Теми:
– Поточний стан здійснення публічних закупівель, напрямки удосконалення системи закупівель та застосування удосконалених практик закупівель.
– Обговорення виявлених зауважень на об’єктах виконаних ремонтів у 2019-2020 рр. Департамент капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації та ДП “Дороги Сумщини” Визначення подальших кроків з ліквідації зауважень.

📱 Де: платформа Zoom (посилання на конференцію буде надане в листі , після підтвердження реєстрації).

Просимо відповісти на кілька запитань для підтвердження Вашої реєстрації. Після цього Вам буде надіслано посилання на платформу для конференції. Встановлення спеціальних програм чи додатків не потрібне.
Реєстрація : https://forms.gle/fzD6TGVRRbka3AgH6