В Охтирці фірма з двома робітниками побудує майданчик за 2,5 млн. грн.

30 жовтня 2019 року Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради оголосило конкурс на закупівлю «Будівництво мільтифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту, який має розміститися по вулиці Перемоги, 2  

В аукціоні взяли участь три організації: ТОВ «Харківспецінвест», ТОВ «Любострой» та ТОВ «Вірджейн трейд».

25.11.19 року тендерний комітет ухвалив рішення про намір укласти договір з ТОВ «Харківспецінвест» на дану закупівлю як з найбільш економічно вигідною ціною.

Роботи заплановано провести за кошти державного бюджету в сумі 1,5 млн. грн. та місцевого бюджету 1 млн. грн. в термін з 9 грудня 2019 року по 31 грудня 2020 року повною післяплатою виконаних робіт.

11 грудня 2019 року була підписана додаткова угода, яка передбачала передплату на придбання матеріалів для будівництва мультифункціонального майданчику, а  17 грудня 2019 року замовник перерахував півмільйона гривень підряднику.

23 грудня 2019 року замовник вдруге  перерахував кошти в сумі 1 млн. грн. на рахунок підрядника за будівництво мультифункціонального майданчику, хоч це не було передбачено договором.

На будівництво завезений пісок, гравій, сітчасті панелі для огорожі, металеві стовпи.  За даними кошторисної документації гравію – 245 куб. м, піску – 79 куб. м, лотків водовідведення – 120 шт, щебеню – 3 куб. м, цегли – 1000 шт.

26.12.19 року огорожа площадки монтувалася підрядником і не була завершена. Працювало лише двоє робітників.

Гравію та піску на будівництво завезено у кілька разів менше, ніж передбачено документацією, цегла та щебінь взагалі відсутні.

Засновником фірми-підрядника є Шарій Олександр Васильович.  За 12,5 років на ній  змінилося 6 керівників.

У 2015 році антимонопольний комітет Сумської області зафіксував вчинення фірмою порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів. Господарським судом Сумської області було винесено рішенням, яким  з ТОВ «Харківспецінвест» стягнуто штраф у розмірі 20400,00 грн. до загального фонду Державного бюджету України:

Фірма не має у власності чи користуванні транспортних засобів та техніки. Але це не завадило їй стати переможцем державних закупівель у 2019 році на суму 32,5 млн. грн, що майже в 11 разів перевищують державні замовлення 2018 року. 

Шарій Олександр Васильович є засновником також ТОВ «УКРТЕПЛО СУМИ», бенефіціарним власником ТОВ «КОМТЕПЛОЕНЕРГО», головою ТОВ «КОРН ФУЛЗ ІНТЕРНЕШНЛ».

31 грудня 2019 року  повторно був  проведений моніторинг будівництва мультифункціонального майданчику по вул. Перемоги,2.

Повністю змонтована огорожа з сітчастих панелей на металевих стовпах, без воріт. По периметру – бордюри. По обидва боки площадки розташоване зовнішнє водовідведення. Основи зі щебеню, піску, гравію не спостерігається.

Згідно довідки на фірмі працює 12 працівників із яких лише двоє – виконроби та троє – робочих, які працюють за сумісництвом.

Related posts

One Thought to “В Охтирці фірма з двома робітниками побудує майданчик за 2,5 млн. грн.”