Недоремонтовані 300 м. та будівельне сміття на узбіччі. У Охтирці за два рази не можуть відремонтувати вулицю Київську

У квітні 2019 року «Управління капітального будівництва» Охтирської міської ради підписало договір про надання ремонтних послуг із ПП «ХАРКІВСПЕЦБУДМЕХАНІЗАЦІЯ-7».

Як зазначено в оголошеній закупівлі, предметом договору є поточний ремонт дороги  від ж/д переїзду до перехрестя вул. Київська – пров. Штагера – вул. Снайпера.

Вартість робіт була оцінена в понад 3 млн. гривень.

Згідно з договором ремонт повинен бути виконаний до 31 грудня 2019.

Підрядник, згідно з договором, зобов’язаний був фрезерувати асфальтобетонне покриття площею 5114 кв. м, глибина фрезерування 5 см, навантажити та перевезти сміття.  В додатках до тендерної документації зазначений обсяг робіт – улаштування 5114 кв. м дорожнього покриття шаром 4 см, на яке планувалося використати 439 т асфальтобетонної суміші. Чому шар нового дорожнього полотна на 1 см «схуд» достеменно невідомо. Також не зрозуміло, з якої причини підрядник залишив недоремонтованим відрізок дороги близько 300 м  до перехрестя вул. Київська – пров. Штагера – вул. Снайпера, а на узбіччі залишив будівельне сміття (старі бордюри).

Приватне підприємство «Харківспецбудмеханізація-7» зареєстроване з 2008 року.

Отримувати державні замовлення почало з 2016 року, причому досить успішно, у 2019 році їх загальна сума сягнула 100 млн. гривень.

В день, коли був підписаний договір про поточний ремонт дороги по вул. Київська,  ПП «Харківспецбудмеханізація-7» і «Управління капітального будівництва» Охтирської міської ради уклали між собою ще 3 договори про надання послуг з ремонту доріг на загальну суму близько 12,5 млн. грн.

Слід відмітити, що Управління капітального будівництва м. Охтирка дуже часто співпрацює з ПП «ХСБМ-7»  – на їх рахунку уже  35 договорів на загальну суму близько 17 млн. грн.

У 2017 році посадові особи ПП «Харківспецбудмеханізація-7» були запідозрені у привласненні грошових коштів, направлених на ремонт доріг та утримання автомобільної дороги.

У 2018 їх звинувачували у спричиненні збитків державі в особливо великих розмірах.

Також на їх рахунку низка незакритих кримінальних проваджень про «відмивання» державних коштів шляхом фіктивних фірм.

За адресою, за якою зареєстроване ПП «ХСБМ-7», зареєстровано також 9 інших організацій.

Вдруге «Управління капітального будівництва» Охтирської міської ради опублікувало нове замовлення на ремонт вулично-дорожньої мережі по вул. Київська в м. Охтирка на суму майже 150 тис. грн. у березні 2020 року.

На цей раз це була неконкурентна процедура, тобто договір був підписаний без проведення тендеру. Постачальником послуг стало ТОВ «Текторсервіс».

Що саме є предметом договору не зрозуміло, бо в договорі немає додатків з зазначенням об’ємів робіт. Роботи планують виконати до 31 грудня 2020 року.

На рахунку ТОВ «Текторсервіс» уже 24 договори про надання послуг із «Управлінням капітального будівництва» Охтирської міської ради  на загальну суму 2,3 млн. гривень.

Related posts