Сумська фірма отримала півмільйона гривень на капітальний ремонт будинку, який за 750 тис. грн. відремонтувала три місяці тому

У січні ми писали про капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Нижньосироватська, 69. Договір на роботи департамент інфраструктури Сумської міської ради уклав з Приватним підприємством Рембудсервіс «Комфорт-П».

І це попри те, що ПП Рембудсервіс «Комфорт-П є фігурантом кримінальної справи за фактом розкрадання бюджетних коштів.

Так будинок виглядав у грудні, коли згідно договору всі роботи були закінчені. За такий капремонт фірма отримала 750 грн з бюджету міста.

А вже за кілька місяців, 17 березня, департамент укладає ще один договір так само на капітальний ремонт цього ж житлового будинку. І знову з цією ж фірмою – Приватним підприємством Рембудсервіс «Комфорт-П». Цього разу фірма отримує ще 530 тисяч гривень.

Обсяг та які саме роботи мають бути проведені знову не уточнюється. Завершити ремонт згідно договору мають до кінця травня, тоді і можна буде оцінити його якість. У цілому оновлення цього будинку обійшлось міському бюджету у майже 1 млн 300 тисяч грн.

Також 17 березня Департамент інфраструктури уклав ще 3 прямі договори з Приватним підприємством Рембудсервіс «Комфорт-П» на капітальні ремонти на ще понад 800 тисяч гривень.

Related posts