Шестимісячна фірма поставить сумським нацгвардійцям комплекти для захисту на 10 млн. грн.

ТОВ «Технолог 2010»  на відкритих торгах перемогло ТОВ «Спецтехніка-Харків» і отримало контракт на закупівлю для військової частини Національної гвардії України 2276, комплекту захисту для рук та ніг типу «Ш-308».

Очікувана вартість по закупівлі 10 мільйонів грн, ТОВ «Технолог 2010» запропонувало суму у розмірі 9,98 млн грн, а ТОВ «Спецтехніка-Харків» – на 12 тисяч грн більше, що стало критичним при виборі постачальника.

Компанія зареєстрована за адресою: місто Харків, проспект Науки, будинок 40, офіс 408-А.

 Фірма займається обширною сферою діяльності:

  • Неспеціалізована роздрібна торгівля.
  • Виробництво одягу та аксесуарів.
  • Виробництво дорожніх та дамських сумок, лимарних виробів і збруї
  • Оренда нерухомості та управління нею.
  • Виробництво продуктів, яка не входить до попередніх категорій
  • Ремонт машин та обладнання.
  • Монтаж помисливої техніки та обладнання.

На момент відкриття, квітень 2019 року статутний капітал складав 1000 грн. Ця сума не може гарантувати покриття страхових випадків у разі розірвання контракту, що свідчить про сумнівну гарантію надання товару та ненадійність компанії.

Контракт, який отримало ТОВ «Технолог 2010» є його першим великим замовленням. Комплект захисту для рук та ніг типу «Ш-308» використовується спецслужбами для захисту особового складу під час масових протестів, та у випадку коли співробітникам силових структур потрібно протистояти натовпу який озброєний палицями, холодною зброєю та камінням.

Військова частина Національної гвардії України №2276 замовила 4000 комплектів даного типу захисту. В мережі вартість даного захисту коливається від 1500 до 2700 грн. за комплект.

Згідно з кількістю та загальною вартістю товару виходить, що ціна за одиницю становить 2495 грн.

Директором ТОВ «Технолог 2010»  є Ткач Юрій Васильович який окрім даної компанії також займає керуючу посаду ще в ТОВ “УНТК”, ТОВ “Технолог  2000”, ТОВ “Технолог 3000″,  ТОВ  ” Спецпром-сервіс “,  які зареєстровані за однією адресою, та мають один номер телефону. Всі компанії працюють у сфері неспеціалізованої роздрібної торгівлі. 

Таким чином, фірма яка не може надати ніяких юридичних гарантій, отримує мільйонний державний контракт по наданню товару.

Related posts