«Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» знову спробує купити чотири кросовери

31 березня 2020 року комунальне некомерційне підприємство «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» уклало договір на закупівлю чотирьох легкових автомобілів для медичних працівників для закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.

В аукціоні взяли участь дві компанії: ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ» та ТОВ «СОЛЛІ ПЛЮС».  Переможцем стало ТОВ «АТЛАНТ  МОТОРЗ»  зі статутним капіталом 1,5  тис. грн., яке запропонувало найнижчу ціну – 1 996 000 грн., яка лише на 4 тис. грн. нижча від конкурента.

Переможець зобов’язався поставити 4 авто RENAUT DASTER, виробництва не раніше 2019 року, білого кольору на 5 місць з водієм. В загалом автомобілі обійшлися по 499 тис. грн кожен, тоді як вартість такого автомобіля на українському ринку становить 478 тис. грн.

Фірма зареєстрована 06.01.2011 року, має дев’ятирічний досвід роботи на ринку торгівлі автомобілями. Її засновник є ТОВ «ГЛОБУС-С», яке зареєстроване 06.03.2019. За місцем реєстрації ТОВ «ГЛОБУС-С» зареєстровані також ще три суб’єкти господарювання. 

Кінцевий бенефіціар  ТОВ «ГЛОБУС-С» – Глобенко Сергій Олександрович, ключова фігура численних зв’язків: керує десятьма організаціями, є підписантом восьми з них, учасником 28 фірм та засновником ФОПу.  Також Глобенко С. О. згадується в п’ятнадцяти судових справах, в тому числі в трьох судових справах як порушник порядку ведення податкового обліку, також як боржник з оплати житлово-комунальних послуг.

Фірма-підрядник є учасником 398 закупівель і переможцем – 155 на загальну суму, що перевищує 137 млрд. грн.

«Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» вже намагався придбати такі автомобілі минулого року. Проте закупівля так і не відбулась через скорочення видатків.

Related posts