За два тижні департамент Сумської міськради уклав 20 договорів з новоствореною фірмою

17 грудня 2019 року департамент інфраструктури Сумської міської ради уклав договір на капітальний ремонт житлового фонду, а саме місць загального користування житлового будинку по вул. Охтирська, 11.

За надані послуги підприємець отримав майже 265 тисяч гривень.

Кінцевим терміном здачі робіт у договорі зазначено 16 грудня 2019 року – тобто на день раніше за саму дату укладання договору.

Виконавцем робіт визначили ТОВ «Сервісбудоптторг» – підприємство займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та сантехнічним обладнанням. Має статутний капітал в 1 тисячу гривень і засноване лише 8 місяців тому.  Та попри досить короткий час існування для них це вже 20 закупівля  на виконання капітального ремонту будинків – усі з Департаментом інфраструктури Сумської міськради і укладені угоди були всього протягом 2 тижнів – з 2 по 17 грудня 2019 року. Загальна сума отриманих за це бюджетних коштів склала більше 4,3 млн грн.

До слова усі процедури для підприємця були неконкурентними.

Зареєстроване підприємство у Сумах за адресою Харківська, 105. Керівник –  Костюченко Сергій Анатолійович. Йому ж належить підприємство «Керуюча  компанія «Житлобуд-Сервіс», зареєстрована у Мелітополі, Запорізької області. З березня по червень 2019 року дана фірма отримала від того ж департаменту інфраструктури майже 5 млн. грн. через укладання прямих договорів.

 І проводились закупівлі на сотні тисяч гривень по кілька на день з різницею у декілька хвилин.

Обидві фірми цього підприємця: «Керуюча  компанія «Житлобуд-Сервіс»,  «Сервісбудоптторг» та міський департамент інфраструктури фігурують у кримінальній справі щодо умисного привласнення частини бюджетних коштів, які виділялись на капітальний ремонт житлового фонду Сум.

Зазначено також те, що керує їх господарською діяльністю, укладанням договорів, придбанням матеріалів із завищеною вартістю через інші підконтрольні підприємцям фірми Депутат Сумської міськради.

Щодо цих фірм є ще дві судові справи за аналогічними злочинами. 

Related posts

One Thought to “За два тижні департамент Сумської міськради уклав 20 договорів з новоствореною фірмою”

  1. […] За 10 місяців існування фірма встигла освоїти понад 6 мільйонів  600 тисяч гривень бюджетних коштів, 30 з 31 договору підписали з департаментом інфраструктури Сум. На його замовлення ТОВ «Сервісбудоптторг» виконує капітальні та поточні ремонти, озеленює території, встановлює дитячі майданчики. Про стрімкий розвиток підприємства і його тісну співпрацю з департаментом інфраструктури міста Суми ми вже писали. […]