У Ромнах купили камери в підозрілого підприємця

Роменці й гості міста перебувають під «пильним оком» камер спостереження.

Минулого року управління житлово-комунального господарства купило 13 нових приладів у ФОП Голуб Олександр Вікторович. Угоди уклали за неконкурентними процедурами.

Дванадцять камер обійшлися міському бюджету майже в 60 тисяч гривень. Це двомегапіксельні вуличні IP-камери. Тринадцята ж більш сучасна. Її вартість приблизно така ж, як дванадцяти разом узятих — 49 тисяч гривень. Hikvision iDS-TCM203-A — відеокамера з Full HD роздільною здатністю, орієнтована на високоякісний контроль трафіку. Прилад здатен «розгледіти» номерні знаки автомобілів та обличчя людей.

Облаштування й пусконалагодження камер замовили в цього ж ФОПа. Знову — за неконкурентною процедурою. Сума укладеного договору140 тисяч гривень.

ФОП Голуб Олександр Вікторович діє понад чотири роки, прописаний у квартирі Сумської багатоповерхівки і має аж 30 зареєстрованих видів діяльності. Надає послуги починаючи від роздрібної торгівлі телекомунікаційним обладнанням в спеціалізованих магазинах і електротехнічних та монтажних робіт до оздоблювальних, покрівельних робіт, комп’ютерного програмування, оренди й лізингу транспортних засобів, роздрібної торгівлі аудіо- й відеотехнікою.

При цьому у його власності — лише старенький «Opel Astra».  Такий широкий перелік послуг може свідчити про ознаки фіктивності.

До того ж, за поточний і два попередні роки ФОП брав участь по п’яти й більше CPV-кодах (класифікатор для потреб публічних закупівель) і перемагав більше, ніж у п’яти. Часто такі учасники є своєрідним прикриттям для інших. Вони імітують конкуренцію, беруть участь у закупівлях, не маючи відповідного досвіду й товарів.

Related posts