Капітальний ремонт прибудинкової території за 900 тисяч гривень проводить компанія, зареєстрована в гаражі

Управління капітального будівництва Сумської міської ради витратить на капітальний ремонт прибудинкової території житлового будинку по вул. Заливна,1 майже 900 тисяч гривень. Договір про виконання робіт уклали з ТОВ «Оптімас».

За інформацією сайту Уoucontrol, компанія надає 19 видів послуг у галузях будівництва та транспорту. Хоча жодна одиниця автотранспорту у власності або користуванні фірми  не перебуває.

Розмір статурного капіталу ТОВ «Оптімас» складає всього 1000 гривень. Засновник і власник компанії – Едуард Пінаєв. Він також є засновником будівельної фірми «Бруксіт». Обидві компанії зареєстровані за однією адресою, вул. Рубіжна, 10. Це вулиця на околиці міста, поблизу залізниці та дачного кооперативу. Між 8 та 12 будинками знаходяться металеві гаражі.

Загалом за цією адресою зареєстровано 4 компаній.

Доходи від діяльності ТОВ «Оптімас» регулярно отримує Лариса Циганок, яка працює в Державній фінансовій інспекції в Сумській області.

Зараз поблизу першого будинку по Заливній частково облаштовані тротуари. Перед парковкою розкидана стара цегла, місцями вкладені клапті нового асфальту. Втім наразі жодні роботи не проводяться. Згідно календарного плану виконання капітального ремонту, ремонт має бути завершений до кінця грудня.

Тож можемо припустити, що нове дорожнє покриття біля будинку облаштовуватимуть вже по морозу.

Варто зазначити, що за даними сайту clarity-project, ТОВ «Оптімас» – переможець у 25 бюджетних закупівлях на загальну суму 14 мільйонів 300 тисяч гривень.

24 з 25 договорів укладені з управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради.

Related posts

2 Thoughts to “Капітальний ремонт прибудинкової території за 900 тисяч гривень проводить компанія, зареєстрована в гаражі”

  1. […] Договір про виконання робіт уклали з ТОВ «Оптимас». За інформацією сайту Уoucontrol, компанія надає 19 видів послуг в області будівництва і транспорту. Хоча ні одна одиниця автотранспорту у власності або користуванні фірми не знаходиться, пише Громадський моніторинг. […]