Проведений повторний моніторинг виконаних робіт в місті Суми

За останні одинадцять місяців 2020 року  у рамках проєкту «Громадський моніторинг в Сумській області» було проведено моніторинг  ряду державних закупівель Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради.

В Сумах було проведено моніторинг виконаних робіт по ряду об’єктів. При виявленні зауважень були надіслані листи до замовника з проханням забезпечити їх виконання.

На деякі листи не було отримано жодної відповіді. Тож нами було вирішено провести повторний моніторинг об’єктів на яких були виявлені порушення.

18 березня 2020 року в статті «П’ятимісячна ужгородська фірма з кримінальною справою ремонтує двори сумських багатоповерхівок» йшлося про благоустрій прибудинкової території в районі житлового будинку за №5 по вулиці Люблінська одномісячна фірма ТОВ «Стройсуми» на суму 1,4 млн. грн.

На місці виконання робіт було виявлено невивезене будівельне сміття.

Після виявлених порушень «Громадський моніторинг» звернувся до замовника з проханням усунути виявлені недоліки. Наразі на місці проведеного ремонту відсутнє будівельне сміття.

Також було перевірено усунення подібних зауважень при виконанні капітального ремонту зупинки громадського транспорту по вулиці Ковпака, який виконало за два дні ТОВ «Макси-Буд» та отримало за це пів мільйона гривень.

При повторному моніторингу будівельного сміття не виявлено.

У квітні цього року, при перевірці капітального ремонту зупинки “4 лікарня” було виявлено, що конструкція відсутня, попри те що строк виконання робіт вже збіг.

Наразі зупинка встановлена.

При повторній перевірці капітального ремонту прибудинкової території по вулиці Лесі Українки, 6 була виявлена купа неприбраного будівельного сміття.

Наразі сміття прибрано.

Таким чином, ми бачимо чудовий приклад впливу громадськості на якість виконання ремонтних робіт, яким можна успішно користуватись, адже всі зауваження були враховані.

Related posts