В Шостці укладено тротуарну плитку з порушенням технології

Майданчик та тротуар за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар (Леніна), 11 в 2019 р. покрили новим покриттям. Замість старого та зруйнованого асфальту тепер там тротуарна плитка.

Це нежитлова будівля, в котрій розміщуються профспілки та громадські організації м. Шостка. Також комунальний позашкільний навчальний заклад “Шосткинська міська мала академія наук учнівської молоді Шосткинської міської ради Сумської області”

Роботи на капітальний ремонт вул. Садовий бульвар, 11 в м. Шостка, замовлені «Управлінням капітального будівництва» Шосткинської  міської ради. 17 жовтня 2019 року оприлюднено звіт про укладений договір на суму майже 200 тис. грн.

У звіті про укладений договір ніякої конкретної інформації на що планується витратити кошти.

Договір підписали з приватним підприємством «Шляховик – Шостка». Вже майже 10 р. посаду керівника очолює Тевосян Рафаель Вачиков.  До цього посаду обіймав його батько.  Як відомо з інших джерел колишній депутат Шосткинської міської ради.

Всі державні замовлення за останні чотири роки їм надходили тільки від семи замовників, усі з Сумської області. Їх загальна сума сягнула за 40 млн. грн.

При виконанні ремонтних робіт була порушена технологія укладання плитки. Крім нерівностей шви плитки не заповнені спеціальною сумішшю.

Такі помилки призводять до швидкого руйнування покриття, проростання трави між плиткою.

В договорі гарантійний термін на виконані роботи становить 10 років.

Related posts