П’ятимісячна ужгородська фірма з кримінальною справою ремонтує двори сумських багатоповерхівок

ТОВ «Стройсуми», зареєстрована в Закарпатській області виконала капітальний ремонт прибудинкових територій у Сумах за адресами: Люблінська, будинок 5, Привокзальна будинки 11,13,15, Іллінська, будинки 38,40 на загальну суму понад 4 мільйони гривень. Усі договори з підрядником департамент інфраструктури уклав без проведення тендеру. На той момент компанія, зареєстрована на Закарпатті, з директором-запорожцем існувала лише місяць. Протиправні дії фірми та службовців департаменту, а саме привласнення бюджетних коштів, вже розглядає суд.  

Капітальний ремонт об’єктів благоустрою та благоустрій прибудинкової території в районі житлового будинку за №5 по вулиці Люблінська м. Суми на замовлення департаменту інфраструктури міста виконала ТОВ «Стройсуми». Вартість робіт – 1 мільйон 390 тисяч гривень. Підрядника обрали шляхом укладання прямого договору, тобто без конкуренції.

Департамент і фірма «Стройсуми» 18 жовтня 2019 року підписали  угоду, де вказано – роботи мають бути завершені до 30 листопада 2019.

стройсуми1.PNG

Зараз роботи завершені, поблизу будинку – новий асфальт, облаштовані паркувальні місця.

Однак помітні недоліки виконання робіт, асфальт частково нерівний.

Поблизу парковки – купа будівельного сміття.

Підрядна компанія, ТОВ «Стройсуми» зареєстрована 5 місяців тому (14.09.2019), тобто на момент підписання договору з департаментом на майже півтора мільйони гривень існувала близько місяця. Фірма надає 33 види послуг, у сфері будівництва, вантажних перевезень, оптової торгівлі тощо.

Згідно з інформацією аналітичної системи youcontrol, зареєстрована компанія в Ужгороді, на вулиці Жупанатська,1. Щоправда в Ужгороді є не вулиця, а площа з такою назвою, а в першому будинку на площі розташовується банк.

Власник та директор – житель Запоріжжя, 21 річний Владислав Ігорович Макар.  

Враховуючи адресу компанії (Ужгород) та її власника і керівника (Запоріжжя) доволі дивною видається назва ТОВ «Стройсуми».

Певно пояснення криється в специфіці роботи компанії, адже всі роботи за бюджетні кошти «Стройсуми» виконувало на замовлення департаменту інфраструктури Сумської міської ради.

тройсуми кларіті.PNG

Не менш цікаво, що всі три договори, укладені з «Стройсуми» без конкуренції стосуються капітального ремонту прибудинкових територій багатоповерхівок і були укладені в 1 день, протягом 2 годин.

стройсумидоговори.PNG

За недовгий час свого існування компанія «Стройсуми» стала фігурантом кримінальної справи.

Зокрема Ковпаківський районний суд міста розглядає справу про привласнення бюджетних коштів службовими особами сумського департаменту інфраструктури, депутатами міської ради  та компаніями, що виконували капітальний ремонт житлового фонду, залучили до злочинної схеми, на думку слідчого Нацполіції області,  і ТОВ «Стройсуми».

суд 1 стройсуми.PNG

Related posts

One Thought to “П’ятимісячна ужгородська фірма з кримінальною справою ремонтує двори сумських багатоповерхівок”

  1. […] Півтора мільйони з них за капітальний ремонт об’єктів благоустрою та озеленення поблизу будинку №5 по вулиці Люблінська у Сумах. Разом з цим договором, також опівночі 18 жовтня 2019 року, департамент інфраструктури міста Суми уклав ще один– про Капітальний ремонт об’єктів благоустрою та благоустрій прибудинкової території в районі житлового будинку за №5 по вулиці Люблінська м. Суми. Про цю закупівлю ми вже писали. […]